Firma Hakkında


2000 Yılından Beri Gömme Rezervuar Tamir, Bakım, Onarım, Servis, Montaj ve Yedek Parça Konusunda Türkiye Genelinde Kaliteli Hizmet Veren Nadir Firmalardan Biriyiz.

Yetkili Eğitimli ve Tecrübeli Personellerimizle Hızlı ve Çözüm Odaklı Çalışarak Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmayı Amaçlıyoruz Türkiye’nin Bütün İl ve İlçelerine Ayrıca İstanbul İlçelerine Aynı Saat İçerisinde Gönderim İmkânıyla Tüm Marka ve Modeller İçin Yedek Parça Hizmeti Vermekteyiz.

Tüm Markalar ve Modeller İçin Gömme Rezervuar Yedek Parçaları

  • Türkiye Geneli 81 İl ve Tüm İlçelere Aynı Gün Parça Gönderimi Sağlıyoruz.
  • Orjinal ve Muadil Yedek Parça Seçenekleri
  • İade Garantisi

Misyonumuz;

Genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimizin öncelikli çözüm ortağı olabilmek, müşterilerimizle uzun süreli bir beraberlik oluşturmak, dünyanın önde gelen firmaları ile çalışıp en kaliteli çözümü sunabilmek, en yeni teknojileri sürekli takip edip bunları ülkemizin menfatine sunmak ve işletmemizin başarısını her geçen gün daha yukarı taşımak misyonumuzun esaslarıdır.

Vizyonumuz;

Vizyonumuz uluslararası alanda kalitesini kanıtlamış dünya markaları ile çalışmak, sektöre genç ve dinamik bireyler kazandırmak, ülke çıkarlarını gözetmek, İlkeli ve duyarlı çalışmaktır.


 

Gömme Rezervuar Yedek Parça Uygun Fiyatlandırma İade Garantili Satış Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Seçeneği
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?